Абатство Даунтон / Downton Abbey

Тема у розділі 'Серіали', створена користувачем MARTINI, 8 бер 2015.

 1. MARTINI

  MARTINI Administrator Команда форуму

  За сюжетом серіал нічим не відрізняється від дешевого мила типу "Санта Барбара" чи "Просто Марія" і я б ніколи в житті його не став дивитися. Але є одне велике але - "Абатство Даунтон" це дороге і якісне мило. Тому я за останні місяці подивився всі 5 сезонів і тепер чекаю виходу шостого :)

  Привабливість серіалу не стільки в сюжеті, скільки в загальному антуражі. Ідеально відтворена Великобританія початку 20 століття. Аристократична родина у величезному маєтку в оточенні численної прислуги - лакеїв, покоївок, дворецьких, камердинерів. Все це на фоні неспинного наступу економічних, політичних, технологічних та соціальних змін.

  Цінність серіалу в передачі побуту і звичаїв британців, що жили сто років тому. При цьому на рівні з життям аристократії показано життя прислуги. Вечерю лордам приносять не другорядні персонажі, а реально головні герої серіалу, чиї образи розкриті нічим не гірше, і з якими пов"язані не менш цікаві сюжетні лінії.

  Інтер"єри родових замків, костюми, автомобілі, дороги, декорації, залізнична станція і навіть вулиці Лондона сторічної давності - все це треба побачити. А гумор який!

  В цьому році анонсовано вихід останнього шостого сезону.

  53869[1].jpg
   
  • Подобається Подобається x 2
 2. Тим22

  Тим22 Дуже важлива персона

  Я с большим удовольствием смотрю английские фильмы, Аббатство одно из лучших
   
 3. Pansies

  Pansies Member

  Обожнюю британське кіно за їх тонкий гумор, інтелігентність. конкретно Абатство після другого сезону скотилося в унилість, але костюми красиві та актори гарні, тому продовжую дивитися.
   
  • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)