Батьки і діти

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем Good++++, 27 січ 2009.

1. Gyppsy

Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

Та то не поясниш. То тре пережити

із реалу

Кілька днів назад моя 5-ти річна внучка заборонила мені називати її всіма словами на букву П
    Можна її називати тільки словами на букву С

чесно-чесно...

Останнє редагування: 19 лип 2020
    • Смішно Смішно x 1
  2. Silver bullet

Silver bullet Well-Known Member

хочу побути одна. щоб всі поїхали...Вони кумедні, кохані ці мої малючки, але хочу посидіти в садку з книгою і нічого не готувати..Чоловік хай їсть абрикоси.

• Смішно Смішно x 1
  3. Gyppsy

[​IMG][​IMG]

• Смішно Смішно x 1
  4. Gyppsy

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Silver bullet

Грає мама з малим в карти (знаєте така дурна нескінчаєма гра, коли то "сплять", то "несплять"), малий хитрує: у мами шістакою забирає всі тузи, а свій бубновий за шостаку не віддає, бо це каже "хакер".:))) Мама кидає карти, каже "що з тобою грати як ти шулєр". А бабуся з ним грає все одно. Чого "хакер" - хто зна. Придумав.
    Може, сплутав з "джокером"?:)
    Зараз ці довгі канікули вже до печінок дістали. Я зараз найменше зайнята, інші сидять, втупившись в свій комп - заробляють гроші) А я з ним Лего збираю, як він каже: "сьогодні збираємо космічних монстрів, що моніторять всесвіт". Мати Божа, така мала дитина, шість з половиною, а такі задачі ставить.
    Чи ребуси були цілий день, але тут хоч в інеті знайшла програму ребусну - і переключила його на самозабезпечення, пока обід робила.

Тепло, +8. Вже й на дачу можна заглянути...

• Подобається Подобається x 1
  6. Gyppsy

Внук ще тільки в садок пішов, то мене запитав: "А що таке інтеграція?" Я аж офігів)

Я вчора вже з секатором погуляв по саду) Ще залишилося кілька яблунь і грушу підстригти.

7. Silver bullet

О. Це ідея. Треба і нам поїхати-погуляти))
    Машину забрали з СТО, де нас "розділи", сцуко. Ну не можна тут біля нас ремонтувати - дуже дороги дядьки. Знайдуть, що ремонтувати на всі ваші гроші...

8. Gyppsy

Анек навіяло

Лікар:
    - Шо у вас болить?
    Пацієнт:
    - Все болить...
    Лікар:
    - Ну, на все у вас грошей не хватить.

а де твій аватар? :)