Україна - вчора, сьогодні, завтра

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Прокіп, 16 жов 2012.

 1. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Вже, здавалося, порохоботи затихнуть, вибір більшістю зроблений і після бою кулаками не махають.
   
 2. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Зебобік ніяк не заспокоїться.
   
 3. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  А я не проголосував за партію Зеленського тепер, як і не голосував ніколи. То може досить ліпити дурні ярлики і проявляти тупу безпідставну фантазію!
   
 4. Півтора роки тому один зухвалий підарьонок абсолютно беззаконно розігнав Верховну Раду, мотивуючи це «низькою довірою» до неї.
  Враховуючи сьогоднішній героїчний результат Слуги Народу, настав час вимагати в Янелоха дострокових виборів.
  Поки що парламентських
   
 5. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  При такому вибілювані зелених, кріпко сумніваюся. Все тобі порохоботи поперек горло, а зебобіки - ніколи.
   
  • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
 6. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Сьогоднішні вибори - поразка Слуг Народу. Майже в суху.
   
 7. FB_IMG_1603660780738.jpg
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
 8. Blaberus

  Blaberus Дуже важлива персона

 9. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Ще як сказати. Порошенківці представлені майже в усіх областях, всіх регіонів, підхід до виборця - не радикальний націоналізм, який може відштовхувати деяких виборців, так і офіційної вілсутності "ватності" - неприйнятної для інших. Але, дуже низька явка, ймовірно діййде до ІІ туру мерських виборів по Львову, явка буде ще нижчою, підкреслилась ( постарались і порохоботи ) погане ставлення до Зеленського, такі перекинулись виключно до Порошенка - нічого подібного, для ватног виборця він завжди буде "більшим злом", я прогнозував, що порохоботи своїм ниттям та гавканням додадуть голосів ЗаЖОПу - не помилився, якщо і в Києві підзабули чи пробачили Попову співпрацю з янукоїдами і "йолку" на майдані, у південно-східних областях ЗаЖОПу, партії Шарія та їм подібних ватних фекалій забагато, чув думки, що краще вже "слуги", ніж такі.
   
  • Тупо Тупо x 1
 10. Теорія "все просто".
  Читаю я післявиборчі дописи і не перестаю дивуватися, як народ не бачить очевидних речей.
  1) Не важливо до якої політичної сили відносить себе мер. Ні, ще й як важливо з точки зору громадянина, але неважливо з точки зору результатів виборів. Ключовою ознакою має бути не кореляція "мер-партія", а "старий -новий". Децентралізація започаткована за каденції Порошенко і попереднього скликання ВРУ була настільки успішною, що будь який мер виглядає Гулівером проти ліліпутів за своїх попередників. Успіхи децентралізації виборці приписують меру. Саме тому практично скрізь в 2 тур увійшли старі керівники.
  2) Виборці "СН" розбіглися по інших прихильностях не через провальну політику моновлади, а через те, що вони очікували від неї. Одні дурбелики думали, що Зеленський це "кращий" Мдведчук-Бойко-Рабінович. Саме для того, щоб утримати їх прихильність "СН" останні місяці змагалися з пострегіоналами в капітулянстві та колобораціоналізмі. Другі дурбелики вірили, що Зеленський патріот і антикорупціонер. Оці перебігли до усіляких дрібних білих пальт, які мало де переступили через 5%.
  3) Не можу не погодитися із Віталієм Портніковим, що в Україні є лише три електоральних групи: "назад в УРСР", "вперед в Європу" і "какая разница". Останніх у нас найбільше. В весняних президентських виборах взяло участь 62% виборців. "Какая разница" зробили надзусилля, щоб обрати свій ідеал президентом. На парламентські прийшло біля 48%. А нащо якщо "какая разница" вже обрала собі нового папіка? Так ось зелений вождь є, монобільшість є, кому потрібна якась там місцева влада - ми в минулому році все порішали? Тому ще менше "какая разница" прийшло на місцеві вибори. За рахунок пасивності ключового електорату Зеленського партії "назад в УРСР" і "вперед в Європу" отримали вищі відсотки. Тому для більш реалістичної картини потрібно рахувати кількість голосів а не відсотки. Враховуючи три електоральні групи і число їхніх прихильників, зникає потреба знову триндіти про "теорії змови" та " провальну молодіжну політику".
  Іван Хомяк
   
 11. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Навіть, якщо так ділити, то під таку характеристику потрапляє не одна партія, нехай 3 напрямки, але партій не 3, значно більше.
  Якщо вибір мера за схемою "Старий - новий", Синютку не робить правильним підклеювання до "правильної" партії. Це як поганий Гітлер - під суд, нехай замість нього буде Гімлер.
   
 12. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Махатимуть) Та байдуже. Я взагалі люблю кретинів - вони дискредитують власну позицию.:))) А наші порохоботи якраз вони. Вони не можуть знайти серйозні вади нової влади, про що дійсно можно казати, а пишуть завжди таку хуйню, що смішно.
  В них гра на роялі застилає очі - мабуть заздрять. Іншого пояснення нема.
   
  • Подобається Подобається x 1
 13. Результати виборів показали що вартує ваш віслюк Янелох Оманський
   
 14. Київ

  Зелена саранча:
  31.03.2019 - 396 247 голосів
  21.04.2019 - 856 310 голосів
  21.07.2019 - 376 494 голоси
  25.10.2020 - 38 738 голосів
   

 15. View: https://www.facebook.com/832922343451368/posts/3562825987127643/
  ✅Європейська Солідарність - Харківщина єдина з демократичних загальноукраїнських опозиційних партій в Харкові, яка за паралельним підрахунком голосів, випередила партію Зевлади та посідає третє місце в міську раду!

  Дякуємо нашим виборцям за свідомий вибір та наданий нам кредит довіри.

  #ЄднаймоСили!

  FB_IMG_1603757476232.jpg
   
 16. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Траса Умань-Золотоноша Н-16.
  По такій же технології як на відео ремонтувався і місток в моєму селі.

  View: https://youtu.be/TirgoXyHeyw?t=2081
   
  • Подобається Подобається x 1
 17. І помогла віслюку "Велика брехня"?
   
 18. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  По Харківщині, що має більше тішити, прихід порошенківців, чи що забагато пройшло "вати"?
  Якщо не помиляюсь, із західних областей Хмельниччина - залишився мер-свободівець, порошенківці не пройшли. Всі "агенти Кремля"?
   
 19. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Нашій родині голосувати не прийшлося: діти були в дорозі з Карпат. Чоловік садив виноград та персики на дачі. А я взагалі в больниці в Чугуєві відпочивала - там голосувати не було чим).
  У нас в Харкові вибір був без вибору: полутруп Гепа чи ОПЗЖ Фельдман. Фельдман хоч як людина знає бога, але ж ОПЗЖ - нам тіко мертвечука з рабіновичем бракувало.
  А Гепа сидів на возику та спіймав корону і інсульт. Теперечки з нього керівник як гівна дуля. Чого прибрали пункт "проти всіх"? Це б дало змогу брати іншу пару для виборів. А так виборів нема..
   
 20. Мих

  Мих Дуже важлива персона


  Пані, ваша думка для нас дуже важлива, як постійного виборця Гепи. Залишайтеся он-лайн.

  1. Скільки сантиметрів української землі відвоював Зе? Нуль? Чи вділив ще банді ?
  2. А як там економіка? Вона падала ДО пандемії. Що заважало?
   
а де твій аватар? :)